Współrzędne N 51°20'52.3" E 22°06'29.3"
(81) 710 85 98, +48 609 054 893
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AgroturystykaPrzyWawozie004
AgroturystykaPrzyWawozie001
AgroturystykaPrzyWawozie006
AgroturystykaPrzyWawozie002
AgroturystykaPrzyWawozie005
AgroturystykaPrzyWawozie008
AgroturystykaPrzyWawozie003
AgroturystykaPrzyWawozie007

Rąblów

Rąblów- Narty zimą, deska latem. Chociaż do gór stąd daleko, na lessowych stokach w Rąblowie też da się nieźle poszaleć. Trzy wyciągi pracują od rana do późnego wieczora, a licząca 640 m długości trasa jest regularnie ratrakowana i naśnieżana. W pogodne zimowe weekendy pełno tu fanów zimowych szaleństw. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt i skorzystać z pomocy instruktora.

Więcej informacji na www.narty.pl

Kazimierz Dolny

Kazimierz leży w województwie lubelskim, w powiecie puławskim, nad Wisłą w zachodniej części Płaskowyżu Nałęczowskiego. Jest bardzo popularnym miejscem o wybitnych walorach turystyczno- wypoczynkowych. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, bogatej historii, niepowtarzalnemu krajobrazowi, wspaniałej architekturze i dobrych warunkach klimatycznych - jest znany w kraju i na świecie. Rozwinięta sieć hoteli, pensjonatów i zakładów gastronomicznych sprzyja rozwojowi turystyki.

Więcej na www.kazimierz-dolny.com.pl

Nałęczów

Historycznie położony jest w Małopolsce (początkowo w ziemi sandomierskiej, a następnie w ziemi lubelskiej). W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do starego woj. lubelskiego. Przez miasto przepływa Bystra, prawy dopływ Wisły, oraz uchodząca do niej Bochotniczanka. Nałęczów to jedyne w Polsce uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. Leczy się tu przede wszystkim choroby: wieńcową, nadciśnienie tętnicze, nerwice serca i stany ogólnego wyczerpania psychofizycznego. Nałęczów posiada również dobre warunki dla rehabilitacji pacjentów po zawale serca i operacjach kardiochirurgicznych.

Zapraszamy na nocleg Nałęczów

Więcej informacji na www.naleczow.pl

Sanktuarium w Wąwolnicy

Początki chrześcijaństwa na Lubelskim Powiślu sięgają prawie tysiąca lat. Pamięć o szczególnej czci Matki Bożej w Kęble, oddalonym o 2 kilometry od Wąwolnicy, wiąże się z rokiem 1278. Po latach ten kult bardzo się rozwinął i rozprzestrzenił.

Więcej informacji na www.sanktuarium-wawolnica.pl